Equinix umożliwia sieciom zarabianie na możliwościach oferowanych przez bezpośrednie połączenia interconnection

Co niesie przyszłość?

  • Prognozuje się, że wymiana danych przez urządzenia mobilne będzie się co roku podwajać.
  • Liczba zastosowań aplikacji działających w czasie rzeczywistym oraz wideo będzie co roku wzrastać pięciokrotnie.
  • Ruch internetowy będzie wzrastał każdego roku aż czterokrotnie.

Przewidywane korzyści stworzą Państwa organizacji niezwykłe możliwości wypracowywania coraz większych przychodów. Stanie się to jednak możliwe tylko dzięki bezpośrednim połączeniom w ekosystemie cyfrowym tzw. interconnection przekształcającym struktury danych wymienianych w naszych centrach.

Platforma Equinix™ bezpośrednich połączeń interconnection oferuje funkcjonujące na całym świecie i niezależne od operatorów centra danych International Business Exchange™ (IBX®) położone lokalizacjach w dogodnych dla użytkowników zapewniając im najpierw budowę architektury sprzętowej, a następnie – możliwości korzystania z szybkich i efektywnych bezpośrednich połączeń interconnection z praktycznie nieograniczoną liczbą klientów.

Platforma Equinix to globalny fundament funkcjonowania wielu branż i sektorów gospodarki

cloud-service

 

Dostawcy usług w chmurze mają zaufanie do Equinix

Platforma Equinix zapewnia dostawcom usług w chmurze możliwości bezpośrednich połączeń w ekosystemie cyfrowym tzw. interconnection w skali lokalnej z klientami, partnerami i współpracownikami, zapewniając jednocześnie wszystkim użytkownikom rozwój w skali globalnej w zakresie dostarczania na całym świecie usług chmurowych o kluczowym dla nich znaczeniu.

Bezpośrednie połączenia interconnection odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu najwyższego standardu świadczenia usług w chmurze. To właśnie dlatego zaufało nam ponad 2750 dostawców usług IT i rozwiązań chmurowych na całym świecie.

financial-service

 

Firmy oferujące usługi finansowe powierzają swoją bankowość Equinix

Nasze bezpieczne centra danych IBX łączą i chronią największe cyfrowe zasoby majątkowe globalnych firm oferujących usługi finansowe w centrach finansowych działających na całym świecie.

Stanowimy neutralną platformę do tworzenia sieci kontaktów. Setki uczestników rynków kapitałowych oraz podmiotów branży ubezpieczeniowej i płatności elektronicznych lokalizuje najważniejsze systemy swojej architektury w centrach Equinix przyspieszając w ten sposób realizację prowadzonych przez siebie operacji i wykonywanie stale rosnącej ilości powierzanych im zadań.


Poznaj wszystkie branże Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić ›

Equinix Poland | Branże